KONTAKTY

InCompany s.r.o.
Na Valech 815/1a
400 01, Ústí nad Labem - Bukov Daniel Polívka
tel: +420 777 223 957, +420 604 762 400
info@incompany.cz
IČ: 02612241, DIČ: CZ02612241
č.ú.3533775339/0800 Česká spořitelna a.s.
 
• Interiérové a exteriérové dveře
• Interiérové dveře MASONITE
• Interiérové dveře VASCO DOORS
• Interiérové dveře HÖRMANN
• Vchodové dveře HÖRMANN
• Bezpečností dveře
• Protihlukové dveře
• Protipožární dveře
• Klima dveře
• Posuvné dveře po zdi
• Posuvné dveře do pouzdra
• ALU posuvný systém
• Obložkové zárubně
• Obkladové kovové zárubně

REALIZACE

Posuvné systémy na stěnu

Základem posuvného systému je sestava tohoto. Jedná se o garnýž, kolejnici a dorazový hranol. Tento systém je možný vyrobit v dekorech prezentovaných na www.dvere-polivka.cz, je tedy shodný se všemi dveřmi a nabízenými dekory.

Rozměry posuvného systému jsou rozdílné, dle rozměrů dveří:

  • šíře dveří 60, 70, vodící lišta je dlouhá 1500 mm, délka garnýže 1605 mm
  • šíře dveří 80,  vodící lišta je dlouhá 1800 mm, délka garnýže 1905 mm
  • šíře dveří 90 vodící lišta je dlouhá 2000 mm, délka garnýže 2105 mm

Posuvné dveře, prezentované na www.dvere-polivka.cz, je možné dodat do stavebního pouzdra včetně obložkové zárubně na dokončenou příčku 100 nebo 125 mm.

 

Hlavní přednosti interiérových dveří Vasco

Dovolujeme si tvrdit, že  interiérové dveřeprezentované na www.dvere-polivka.cz jsou jedny z nejkvalitnějších svého druhu na českém trhu. Dokazuje to několik významných předností, které by se měly při výběru interiérových dveří brát na vědomí.


Interiérové dveře Vasco

1) Hlavní předností interiérových dveří Vasco je velmi dobře zpracovaný rám, který tvoří kostru dveří. Je vyrobený z masivu v kombinaci s deskou MDF, což představuje nejpevnější kostru dveří svého druhu, která je na českém trhu dostupná. Díky tomuto extra-pevnému rámu mají interiérové dveře Vasco několikanásobně delší životnost oproti dveřím konkurence, která používá děrovanou dřevotřísku či papírovou voštinu (která je mj. relativně snadno „prokopnutelná“).

2) Další předností jsou zaoblené hrany dveří. Hranaté se mohou odštípnout nebo někoho zranit při neobvyklém nárazu.

3) Povrch dveří je absolutně hladký – neexistují žádné lepené spoje. Možný je také výběr směru let bez jakéhokoli příplatku – svislá či vodorovná

4) Interiérové dveře Vasco na www.dvere-polivka.cz jsou dostupné do 14 dnů od objednání. To je nejkratší dodací lhůta ve srovnání s konkurencí působící na českém trhu.

5) Jedna z nejdůležitějších kritérií při výběru interiérových dveří představuje pro zákazníka cena. I když jsou interiérové dveře Vasco nejbytelnější dveře svého druhu na českém trhu, s precizním zpracováním a elegantním designem, ceny drží na stejné úrovni jako dveře konkurence, či dokonce nižší! Není proto divu, že stále více lidí tyto interiérové dveře poptává.


Posuvné dveře na www.dvere-polivka.cz

Posuvné dveře se stávají velkým trendem na českém trhu. Tento trend k nám přichází ze západních zemí, kde se téměř do všech novostaveb umisťují pouze posuvné dveře interiérové.

Posuvné dveře na stěnu i do pouzdra

Posuvné dveře naleznete také v naší nabídce. Všechny druhy dveří Vasco Doors lze vyrobit jako posuvné dveře interiérové, a to bez jakéhokoli příplatku. Naše posuvné dveře se vyrábějí podle takových rozměrů, aby byly sladěny s rozměry stavebních pouzder Eclisse i JAP. Dále lze posuvné dveře zavěsit na stěnu. K tomu je však zapotřebí přikoupit tzv. posuvný systém, který obsahuje garnýž a dorazový hranol v dekoru dveří a pojezdovou kolejnici s vozíky a dalším příslušenstvím.

 

Posuvné dveře interiérové

Obložkové zárubně k posuvným dveřím do stavebního pouzdra dodáváme na dokončenou příčku o síle 100mm nebo 125mm.

Obložkové zárubně k posuvným dveřím na stěnu být nemusejí. Je však vhodné je k posuvným dveřím přikoupit – jedná se o provedení Tunel (bez pantů a zámkového protikusu).

Posuvné dveře na stěnu

Posuvné dveře na stěnu se využívají především při rekonstrukci bytu. Předností systému je, že není třeba provádět žádné speciální stavební úpravy. Posuvné dveře jsou zavěšeny v kolejnici, která je pevně připevněna ke stěně a překryta garnýží v dekoru dveří. Samozřejmostí je také možnost použití dvoukřídlých posuvných dveří. www.dvere-polivka.cz

Posuvné dveře do pouzdra

Posuvné dveře do pouzdra je třeba osadit za pomoci větších stavebních úprav. Odměnou použití tohoto systému je více místa, než u dveří na stěnu. Do zdi je třeba zasadit tzv. stavební pouzdro, do kterého samotné dveře zajíždí.


Vnitřní Dveře

Naše dveře se díky kvalitě a cenám stávají hitem na českém trhu. Mají rám z masivního dřeva v kombinaci s deskou MDF. Jsou vyplněny 4mm bezpečnostním kaleným sklem nebo 1cm MDF deskou oboustranně potaženou CPL laminátem. Speciální technologie umožňuje provést zakončení jednotlivých dílců bez spojů a se zaoblenými hranami. Dodací lhůty dveří od Vasco na www.dvere-polivka.cz jsou cca 14 dní!

Dále nabízíme dveře z naší nové akční kolekce, a sice dveře Braga. Jsou určeny pro interiér a jsou zajímavé především nízkou, bezkonkurenční cenou. Tyto interiérové dveře jsou nabízeny v 7 dekorech, a to ořech morgana, javor, třešeň, buk, kaštan, dub japonský a bílá hladká.Interiérové dveře Vasco Doors na www.dvere-polivka.cz

Interiérové dveře Vasco Doors je možné dozdělit do dvou kategorií, lišící se sílou výplní, rámem a povrchem.

1. Kategorie: Interiérové dveře Faro, Lisbona, Madera a Porto je špička mezi dveřmi. Interiérové dveře disponují silným masivním rámem v kombinaci s MDF materiálem, povrch tvoří CPL laminát. Dveře jsou, kvůli vysoké odolnosti, vhodné do námahaných interiérů jako jsou školy, nemocnice a úřady.

2. Kategorie: Interiérové dveře Braga, Tango a Santiago. Rám dveří tvoří MDF materiál, který vyniká svou pevností. Povrch dveří je tvořen prvotřídní folií ve volitelných dekorech. Interiérové dveře jsou určené do běžných interiérů (byty, domy, kanceláře), působí moderně a mají příznivou cenu.Druhy interiérových dveří

V nabídce inteiérových dveří naleznete jednokřídlé otočné, dvoukřídlé otočné, jednokřídlé pousuvné či dvoukřídlé posuvné dveře.

Obložkové zárubně

Naše obložkové zárubně jsou vyrobeny z MDF (nikoli z dřevotřísky) a potaženy folií nebo CPL laminátem. Jsou regulovatelné v rozsahu po 2 cm. Zárubně jsou dodávány ve 13 různých dekorech. Vyrábí se v rozměrech od 75 mm až do 440 mm a šířkách 60, 70, 80, 90, 125, 145 a 165 cm. Obložkové zárubně se instalují na dokončené zdivo a podlahy. Dodací lhůty zárubní jsou cca 14 dní!

 

DEKORY CPL - dveře, zárubněDEKORY  FOLIE - dveře, zárubně

Stavební otvory

Rozměr dveří (cm)

60/197

70/197

80/197

90/197

125/197

145/197

Šířka stavebního otvoru [cm] 

70

80

90

100

135

155

Výška stavebního otvoru [cm] 

202

202

202

202

202

202

MTIxOT