Možnost individuální dopravy za super ceny po celé ČR! K dispozici méme i vozidlo s návěsem a hydraulickou rukou. Nutná kalkulace předem dle místa doručení.

 Osvědčení Hörmann ČR

KONTAKTY

InCompany s.r.o.
Na Valech 815/1a
400 01, Ústí nad Labem - Bukov Daniel Polívka
tel: +420 777 223 957
info@incompany.cz
IČ: 02612241, DIČ: CZ02612241
č.ú.3533775339/0800 Česká spořitelna a.s.

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 1 555 Kč
Naše cena 1 978 Kč

NOVINKY

arr3Sekční garážová vrata RenoMatic 2017 Sekční garážová vrataRenoMatic 2017 drážka M, včetně pohonu ProMatic Zvolený... arr3Hliníkové domovní dveře ThermoSafe Bezpečnostní třída RC 3 bez příplatku sériově Domovní dveře bez bočních dílů a bez... arr3Nová vzorkovna!Navštivte naši vzorkovnu! Vážení zákazníci. Rádi bychom Vás informovali, že jsme pro Vás otevřeli...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

• Interiérové a exteriérové dveře
• Interiérové dveře MASONITE
• Interiérové dveře Vasco DOORS
• Interiérové dveře Classen
• Interiérové dveře Hörmann
• Bezpečností a protipožární
• Posuvné dveře
• Vchodové dveře
• Shrnovací dveře
• Obložkové zárubně
• Kování a kliky

Interiérové dveře Vasco DOORS

Hlavní přednosti interiérových dveří Vasco Doors

Dovolujeme si tvrdit, že  interiérové dveře prezentované na www.dvere-polivka.cz jsou jedny z nejkvalitnějších svého druhu na českém trhu. Dokazuje to několik významných předností, které by se měly při výběru interiérových dveří brát na vědomí.

Interiérové dveře Vasco

1) Hlavní předností interiérových dveří Vasco je velmi dobře zpracovaný rám, který tvoří kostru dveří. Je vyrobený z masivu v kombinaci s deskou MDF, což představuje nejpevnější kostru dveří svého druhu, která je na českém trhu dostupná. Díky tomuto extra-pevnému rámu mají interiérové dveře Vasco několikanásobně delší životnost oproti dveřím konkurence, která používá děrovanou dřevotřísku či papírovou voštinu (která je mj. relativně snadno „prokopnutelná“).

2) Další předností jsou zaoblené hrany dveří. Hranaté se mohou odštípnout nebo někoho zranit při neobvyklém nárazu.

3) Povrch dveří je absolutně hladký – neexistují žádné lepené spoje. Možný je také výběr směru let bez jakéhokoli příplatku – svislá či vodorovná

4) Interiérové dveře Vasco na www.dvere-polivka.cz jsou dostupné do 14 dnů od objednání. To je nejkratší dodací lhůta ve srovnání s konkurencí působící na českém trhu.

5) Jedna z nejdůležitějších kritérií při výběru interiérových dveří představuje pro zákazníka cena. I když jsou interiérové dveře Vasco nejbytelnější dveře svého druhu na českém trhu, s precizním zpracováním a elegantním designem, ceny drží na stejné úrovni jako dveře konkurence, či dokonce nižší! Není proto divu, že stále více lidí tyto interiérové dveře poptává.

Aktuální katalog 2017 ZDE.

Řadit podle 
Výrobce  

OThkYj