Možnost individuální dopravy za super ceny po celé ČR! K dispozici méme i vozidlo s návěsem a hydraulickou rukou. Nutná kalkulace předem dle místa doručení.

 Osvědčení Hörmann ČR

KONTAKTY

InCompany s.r.o.
Na Valech 815/1a
400 01, Ústí nad Labem - Bukov Daniel Polívka
tel: +420 777 223 957
info@incompany.cz
IČ: 02612241, DIČ: CZ02612241
č.ú.3533775339/0800 Česká spořitelna a.s.

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 1 978 Kč
Naše cena 1 555 Kč

NOVINKY

arr3Sekční garážová vrata RenoMatic 2017 Sekční garážová vrataRenoMatic 2017 drážka M, včetně pohonu ProMatic Zvolený... arr3Hliníkové domovní dveře ThermoSafe Bezpečnostní třída RC 3 bez příplatku sériově Domovní dveře bez bočních dílů a bez... arr3Nová vzorkovna!Navštivte naši vzorkovnu! Vážení zákazníci. Rádi bychom Vás informovali, že jsme pro Vás otevřeli...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

• Interiérové a exteriérové dveře
• Interiérové dveře MASONITE
• Interiérové dveře Vasco DOORS
• Interiérové dveře Classen
• Interiérové dveře Hörmann
• Bezpečností a protipožární
• Posuvné dveře
• Vchodové dveře
• Shrnovací dveře
• Obložkové zárubně
• Kování a kliky

Vchodové dveře / Vchodové dveře Hörmann

Proč zvolit právě dveře od společnosti Hörmann?

Dveře ThermoPro společnosti Hörmann jsou k dispozici ve velkém výběru motivů. Cenově výhodné dveře se standardně dodávaným vícenásobným uzamknutím Vám dodají pocit bezpečí, šetří energii díky vynikající tepelné izolaci a jsou krásnou vizitkou Vašeho domova.

1) Dveře lícují s plochou při pohledu zevnitř i zvenku

Vchodové a domovní dveře ThermoPro přesvědčují moderním designem: Tvarově krásné ocelové dveřní křídlo zevnitř i zevně lícují s plochou s uvnitř ležícím rámem křídla prostě vypadá dobře. Dveře, které z vnitřní strany lícují s plochou, působí jako dveře pro obytné prostory a velmi dobře ladí s interiérem Vašeho domova.

2) Vysoká úroveň tepelné izolace

V současné době záleží na úspoře energie všude v domě. Dveře ThermoPro k tomu významně přispívají. Díky dveřnímu křídlu o tloušťce 46 mm nebo 65 mm zcela vyplněnému tuhou polyuretanovou pěnou mají dveře vynikající tepelně izolační vlastnosti. Tak ušetříte energii, tedy hotové peníze !!!

  • ThermoPro - hodnota U az 1,2 W/(m².K)
  • ThermoPro Plus - hodnota U az 0,8 W/(m².K)

3) Uzamknutí bránící vloupání

Protože se doma se svou rodinou chcete cítit bezpečně, jsou všechny dveře ThermoPro standardně vybaveny vícenásobným uzamknutím. Strana závěsů je u dveří ThermoPro zajištěna bezpečnostními čepy. U dveří ThermoPro Plus zajišťuje průchozí zajišťovací lišta stranu závěsů proti vypáčení. To Vám dává dobrý pocit.

Bezpečnostní vybavení RC 2 bránícíc vloupání

Všechny domovní dveře ThermoPro Plus, i s bočními díly a horními světlíky, a také mnoho motivů domovních dveří ThermoPro dostanete i s výbavou RC 2 - pro větší bezpečnost pro Vás a celou Vaši rodinu. RC 2 popisuje bezpečnostní třídu dveří proti vloupání a odpovídá dosavadní třídě WK 2.

4) Netříštivé prosklení

Dveře ThermoPro mají standardně dvojité nebo trojité prosklení. Jak vnitřní, tak venkovní strana je z bezpečnostního skla, což pro Vás znamená: Pokud by se tabule někdy rozbila, rozpadne se na malé kousky bez ostrých hran - tím se pro Vás i Vaši rodinu značně snižuje nebezpečí zranění.

Řadit podle 
Výrobce  

 

Naše cena 34 980 Kč

novinka


 

Naše cena 55 935 Kč

novinka


 

Naše cena 66 303 Kč

novinka


 

Naše cena 55 935 Kč

novinka


 

Naše cena 39 875 Kč

novinka


ODljNTk